05.jpg

Cross country rallye 2007

Zrušení Rallye Dakar 2008 nám sice způsobilo několik šrámů na duši, ale život jde dál a Loprais Tatra Team hledí do budoucnosti. Zrušení jednoho závodu, byť velmi prestižního, nás nemůže odradit od naplňování našich dlouhodobých plánů. Dovolujeme si Vám oznámit, že se zúčastníme Rallye OPTIC 2000 Tunisia 2008, který je součástí Mistrovství světa FIA Cross-country.

Číst dál...

Tým OffROADSPORT CZ, jezdící v Maďarsku pod hlavičkou GarZone SE pokračuje v úspěšném tažení evropskou cross country rallye. Dalším skalpem Mirka Zapletala se stala silně obsazená HunGarian Baja, která se jela o víkendu v okolí Veszprému.

Číst dál...

„První start na Baja GB + první start s novým vozem = první vítězství v evropském poháru Baja pro posádku Zapletal - Janáček. Třetí podnik mezinárodního šampionátu Cross country rallye – Evropského poháru Baja přinesl první historické vítězství pro české, a zároveň maďarské barvy!

Číst dál...

Jak se předpokládalo, Jozef Sýkora vyhrál úvodní podnik mezinárodního mistrovství České republiky v Cross country rally v Bratislavě. Všeobecně známa trať ORC CCrally Bratislava , která už každoročně zahajuje Český a Slovenský šampionát přivítala letos dvacet pět účinkujících na startu.

Číst dál...

Už tradične sa začiatkom mája začína cross country rally sezóna u nás a aj u našich západnejších susedov Čechov. A už tradične je to práve v Bratislave. Štvrtého a piateho mája zaburácajú teda prvý krát v sezóne autá bojujúce o titul majstra. Čo nás na prvej súťaži v sezóne čaká a aké nám nastávajúca sezóna pripravila zmeny?

Číst dál...

Tento víkend se jel v okolí města Dabas první závod Maďarského šampionátu CCR. Náš tým se ho nakonec po komplikovaných přípravách do čtyr do rána zúčastnil v plném obsazení tří vozů Mitsubishi Pajero Di-D ve třídě T1/4 (speciály s dieselovými motory). Závod Adrienn Gombi Kupa se skládal ze sedmi RZ a byl věnován památce László Lamboye, jezdce maďarského cross country, který nedávno podlehl těžké nemoci.

Číst dál...

Mezinárodní mistrovství České republiky v cross country rally v roce 2007 je sestaveno ze šesti soutěží jedoucích se na území Česka, Slovenska, a Maďarska. Původně plánovaná soutěž v Polsku prozatím do kalendáře zařazena nebyla, protože v termínu uzávěrky kalendáře FASu nebyla soutěž přihlášena pořadatelem jako mezinárodní.

Číst dál...

Magazín Racing Life

Jezdci a týmy

 

 
 

 

 

 

Partneři

Návštěvníci
117
Články
2440
Odkazy
39
Počet zobrazených článků
3837782
Dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
978
2007
2985
26799
75031
3479895

Vaše IP: 54.221.29.4
Server : 2018-01-16 16:27:53

Back to Top