04.jpg

Pořadatelé ze Sosnové představují Jarní Setkání mistrů volantu z řad dakaristů, amatérských soutěžních jezdců, vrchařů, okruhářů a dalších motoristických závodníků. Při 13 dosavadních ročnících podzimního Setkání mistrů v Sosnové se motoristickým nadšencům představila dlouhá řada osobností českého i světového motorsportu několika různých automobilových disciplín. Další závodníci dostanou prostor při prvním ročníku Jarního setkání mistrů volantu, které se na autodromu v Sosnové u České Lípy uskuteční v neděli 29. března 2015.

Číst dál...

Český tým Buggyra považuje každoročně za vrchol sezóny evropský závod tahačů na mosteckém autodromu. Ovšem poslední srpnový víkend není zdaleka jediný, kdy fanoušci mohou spatřit závodní techniku roudnického týmu.

 

Číst dál...

Ve středu se v kopřivnickém kině uskutečnily dvě besedy týmu TATRA Buggyra Racing, na kterých byli přítomni Martin Kolomý a David Vršecký. V místě naší nejstarší automobilky přivítali zástupce českého týmu představitelé Tatry, a to generální ředitel Petr Karásek a technický ředitel Radomír Smolka.

 

Číst dál...

Polští členové týmu Bonver Dakar Project v čele s Robertem Janem Szustkowskim se dočkali velké pocty ze strany samotného polského prezidenta. Bronislaw Komorowski přivítal ve svém prezidentském paláci významné polské závodníky a účastníky Rallye Dakar 2015.

Číst dál...

V pondělí měli Martin Kolomý a David Vršecký nabitý program. Nejprve je na radnici města Roudnice nad Labem přivítal starosta Vladimír Urban a následně je čekal zaplněný sál besedy Dakar ze zákulisí.

 

Číst dál...

Honzu jsem vyrušil uprostřed relaxu v jednom hotelu v Bonnu, kam ho rovnou "unesla" přítelkyně Lenka z mezipřistání ve Frankfurtu. Chtěl jsem nějakou fotografii z odpočinku třeba v hotelovém wellnesu ale bylo mi naznačeno, že Honza celý den relaxuje tak, že to zveřejnit prostě nejde. Takže předpokládám, že dohání spánkový deficit, protože žádný motor široko daleko není, takže relaxovat opravami nemůže ;) Nicméně odpovědi na otázky tady jsou, tak se můžete podívat, jak viděl letošní ročník ten, kdo by se mohl právem považovat za dakarského "veterána".

 

Číst dál...

Říká o mladém řidiči kamionu Liaz Míla Janáček, který na Dakaru navigoval posádku KM Racingu

Byl to pro něj návrat na Rallye Dakar, a i když kamion Liaz stáje KM Racing do cíle kvůli technické závadě nedorazil, Miloslav Janáček svou misi úspěšně naplnil. Sice se do posádky s Martinem Macíkem mladším a Michalem Mrkvou dostal až loni v září, nicméně jeho zapracování nebylo složité.

Číst dál...

Magazín Racing Life

Jezdci a týmy

 

 
 

 

 

 

Partneři

Návštěvníci
117
Články
2440
Odkazy
39
Počet zobrazených článků
3837794
Dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
1021
2007
3028
26842
75031
3479938

Vaše IP: 54.221.29.4
Server : 2018-01-16 16:31:07

Back to Top